Sztandary szkolne

Nasza pracownia powstała z pasji do haftu artystycznego, dzięki któremu otrzymujemy unikalne rękodzieło, jedyne w swoim rodzaju. Tworzymy między innymi oryginalne sztandary szkolne, które oddają indywidualne cechy każdej placówki. Możemy na przykład umieścić na nich wizerunek patrona bądź też symbol związany ze specjalizacją szkoły.

Sztandary szkolne to nie wszystko

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także najwyższej jakości sztandary łowieckie, zakładowe oraz organizacyjne. Pozwalają one nadać danym instytucjom czy stowarzyszeniom indywidualny charakter i wzbudzić w ich przedstawicielach poczucie dumy, jedności i wspólnoty. Mogą Państwo wybrać dowolny wzór oraz tekst, tak aby jak najlepiej spersonalizować swój sztandar.

Dodatki do sztandarów

Wytwarzamy także niezbędne dodatki do sztandarów, takie jak szarfy, rękawice oraz drzewce z okuciami. Dzięki nim, poczet sztandarowy będzie dumniej się prezentował. Co więcej, wyszywamy też piękne godła, które dodadzą każdemu gabinetowi podniosłości i prestiżu. W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, więc z pewnością będą Państwo zadowoleni z efektu końcowego.

Przykładowe realizacje